TAKIMIMIZ UĞUR ESEN VE MEHMET EREN'E EMANET

Kartaltepe Spor’umuzda Erol Tuna ile yolların ayrılmasının ardından boşalan göreve Uğur Esen ve Mehmet Eren getirildi.

Takımımızda Teknik Direktör ve Antrenör olarak görev yapacak isimler belli oldu. Karşılıklı anlaşma sonucu Teknik Direktör Erol Tuna ile yolların ayrılmasının ardından Yardımcı Antrenör olarak görev yapan Uğur Esen ve tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Eren birlikte görevlendirildi.

 “GEREKEN NE VARSA YAPACAĞIZ”

Konu ile ilgili basın ekibimize açıklamalarda bulunan Uğur Esen: “Oldukça ciddi bir sorumluluk aldığımızın farkındayım. Zorlu bir süreç bizi bekliyor olacak. Ancak camiayı ve takımı iyi tanıyan biri olarak, takımın neye ihtiyacı olduğunun fazlaca bilincindeyim. Sürece iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Mehmet Eren hocam ile birlikte gerek ne varsa yapacağız. Kulübümüz için hayırlı olsun” dedi.

“BÜTÜN TECRÜBELERİMİ AKTARMANIN TAM DA ZAMANI”

Tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Eren ise basın ekibimize yaptığı açıklamada: “Ben bu camianın eskisiyim. Futbolculuk geçişimden antrenörlük kariyerime kadar edindiğim bütün tecrübeleri aktarmanın tam da zamanı. Oldukça zorlu bir grup bizi bekliyor. Uğur Esen Hocamız iler birlikte dinamizmi arttırarak takımımızı şahlandırmak istiyoruz. İnanıyorum ki el birliği ile bu süreçten başarı ile çıkacağız” dedi.

Kartaltepe Spor Kulübü olarak her iki çalıştırıcımıza da yeni görevlerinde başarılar dileriz.