YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ VAHDET DEMİROK

Kartaltepe sporumuz teknik direktörlük koltuğuna kulübümüzde altyapı koordinatörü olarak görev yapan Vahdet Demirok’u getirdi.

Yeni sezonda Süper Amatör Lig de mücadele edecek olan Kartaltepe sporumuz A takımın başına kulübümüzde altyapı koordinatörü olarak görev yapan Vahdet Demirok’u getirdi. Futbol antrenörlüğü ve eğitimi alanında ulusal ve uluslararası deneyime sahip olan Vahdet Demirok, kulübümüzün altyapısında gösterdiği başarının yanı sıra genç futbolculara verdiği değer ve eğitimlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Genç futbolcuları zihinsel ve fiziksel olarak uyguladığı metotlar ile başarılı bir şekilde hazırlıyor. Antrenmanların dışında futbolcuların psikolojik, beslenme gibi alanlarda da gelişim sağlaması adına organize ettiği eğitimlerle futbolculara büyük bir katkı sunuyor.

A TAKIMIMIZA ARSENAL DENEYİMİ

İngiltere de katıldığı 14 Masterclass eğitim programını başarıyla tamamlayan Vahdet Demirok teknik direktörlük lisansını almasıyla birlikte dünya devi Arsenal kulübünde stajyer olarak yaptığı görevin ardından ulusal ve uluslararası birçok eğitim ve programı da başarıyla tamamladı.

“ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ GENÇ BİR KADRO İLE SES GETİRMEK”

Kartaltepe sporumuzda teknik direktörlük görevine getirilen Vahdet Demirok basın ekibimize yaptığı açıklamada: “Yönetimimizin aldığı karar doğrultusunda önümüzdeki sezon A takımımızın başarısı için ter dökeceğiz. Altyapı koordinatörlüğü görev süremizce daha önceden tespit ettiğimiz, A takımda oynayabileceğine inandığımız 5-6 oyuncumuzu A takıma kazandıracağız. Bunun yanı sıra bu sezon A takımda performanslarından memnun olduğumuz oyuncularla değerli yöneticilerimizin tekrar masaya oturmasını isteyeceğiz. Altyapıdan oyuncularla besleyeceğimiz mevcut kadromuzu 3-4 yeni transferle de genişletmeyi planlıyoruz. Öncelikli hedefimiz genç bir kadro ile lig de ses getiren bir takım olmak” dedi.

FUTBOL HAKKINDA HER ŞEY

Futbola farklı bir bakış açısı getiren teknik direktörümüz Vahdet Demirok, genç futbolcu adaylarına yol göstereceğini düşündüğü tecrübelerini. “Futbol Hakkında Her Şey” adlı kitabında topladı. Demirok’un kitabı geçtiğimiz Haziran ayında raflardaki yerini alarak okullarla buluştu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile de işbirliği içerisinde olan vizyoner teknik adam Demirok, kitabını tüm amatör kulüplere ücretsiz olarak göndermeyi planlıyor.

BAŞKAN TÜRK: KARTALTEPE SPOR’ UN BAŞARISI İÇİN KOLLARI SIVADIK

Kartaltepe sporumuz yeni sezon hazırlıkları kapsamında teknik direktörlüğe Vahdet Demirok’u getirmesinin ardından kulüp başkanımız Ali Rıza Türk, basın ekibimize yaptığı açıklamada: “ A takımın başına altyapı koordinatörümüz Vahdet Demirok’u getirdik. Yaşadığımız sıkıntılı günlerden ders çıkararak yönetim olarak işi sıkı tutuyoruz. Bu doğrultuda öncelikle teknik ekibimizi belirledik. Teknik heyet ve yönetim olarak seyri güzel bir kadro oluşturacağız” dedi.

Vahdet Demirok Kimdir? Tıklayınız.